Suuçtu Şelalesi (Mustafakemalpaşa-BURSA)

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

10 thoughts on “Suuçtu Şelalesi (Mustafakemalpaşa-BURSA)

 1. Merhaba,
  Bilgi için teşekkürler. Yanımızda küçük boyutlu köpek olunca tırmanma işleri bize biraz zor . Ama yine de bir sonra ki ziyaretimizde bir deneyeceğiz.

  Sevgiler

 2. Şelaleye karşı tarafından bakarken sol tarafında kalan piknik alanından şelalenin üst tarafına çıkmak için yol var. Mutlaka çıkın ve ilerleyin. Onlarca mini şelaleyi, suyun kayalarda oluşturduğu güzellikleri ağzınız açık seyredin.
  Not: Doğada geride bıraktığınız sadece ayak iziniz olsun.

 3. Çok teşekkür ederim. Çok yardımcı oldunuz. Size sağlık ve esenlik diliyorum. Sevgiyle.

 4. Merhaba,

  Çadırla konaklayanlar da vardı. Girişte kalacağımızı söyledik ve görevlilerin önerdiği yerde kaldık sorun çıkmadı.

  Selamlar

 5. Doğrusu ben de gelecek hafta oralara gideceğim. Yolumun üzerinde. Bir gece aracımla konaklamayı düşünüyordum. Fakat bazı yorum yapanlar araç kampına müsade edilmediğinden bahsetmişler. Emin olamadım. Siz geceyi orada geçirdiniz mi? Jandarmanın uğrayıp ceza yazdığından bahsedenler var. Çok teşekkür ederim yorumunuz için. Sağlıcakla kalın

 6. Karavancılığın en güzel tarafı eskiden pas geçtiğimiz bir çok noktayı artık rahatlıkla ziyaret etmemiz oldu. Size de farklı bir pencere açabildiysek ne mutlu bize :)

  Sevgiler

 7. Merhaba,

  Herşey o kadar hızlı değişiyor ki. Ne görsek yanımıza kâr kalıyor. Umarım görme fırsatı bulduğunuzda bizim kadar keyif alırsınız.
  Bakalım hâlâ yazabilen’lerden olmaya ne kadar devam edeceğiz :)

  Sevgiler

 8. Henüz görmediğim bu coğrafya parçası hakkında okuduklarım olası bir gezi için şahane bir rehber oldu. Yol alıp gezerken kolayından video çekip yayınlamak yerine emek ile hâlâ yazabilen’lerden olduğunuz için ayrıca teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YouTube
Instagram