Tiflis (Gürcistan)

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

6 thoughts on “Tiflis (Gürcistan)

 1. Merhaba,

  Keyifli güzel bir gezi olması dileğiyle. Belediye binasının oradaki otopark. Biz kalırken ücret almadılar ama artık sanırım ücretli hale gelmiş. Gün içinde girip çıkmak sorun Sabah erken veya gece geç gitmekte yarar var. Arkada ki parkta her gün bit pazarı kuruluyor ayrıca sanatçılar resimlerini satıyor kaçırmayın :)
  Sevgiler

 2. Merhaba, 2019 başından beri yazılarınızı takipteyim. Sizin bilgilerdende faydalanarak kendi motokaravanımı yaptım. (Ducato 15m3 ) 1 Nisan 2021 tarihinde eşimle beraber İzmir’den yola çıktık, halen yoldayız. Bugün (06.08.2021) Mestia’dayız. 4-5 güne Tiflis’e geçeceğiz. Sizin notları bir rehber niteliğinde takip ediyorum. Tiflis’de kaldığınız otopark’ın tam konumunu yazarsanız çok makbule geçecek. Gürcan Yılmaz

 3. Sizinle tanışmaktan mutlu olduk. Güzel yorumunuz için teşekkürler. Tekrar karşılaşmak dileğiyle.

  Sevgiler

 4. Biz planimizda olmadığı için kisa bir süre ayirabilmistik Gurcistan’a..Yeterli detayda ve oldukça akıcı paylaşımlar için tesekkurler. Pınar Hanım ve Tunç Bey’in geniş kapsamlı Gürcistan gezisi bu bolgeyi gezecekler için muhtemelen en iyi referans kaynağı olacaktır.

 5. Merhaba,

  Ülke nüfusunun iki katı turist geliyormuş. Zaten azla yetinmesini bilen huzurlu insanlar. Eski yapıların bir kısmı otel,lokanta, özel evler olarak tekrar hayat buluyor. Yavaş yavaş

  Sevgiler

 6. Guzel bir kente benziyor: binalar biraz bakimsiz olsa da mimarisi guzel, heykeler, muzeler…. Dolasacak cok yer var gibi. Yalniz, biraz durgun bir sehir goruntusu var. Haliyle, ekonomi nasil donuyor onu merak ettim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YouTube
Instagram