Yıldönümü

Yıldönümü

Gezgin hayata başlamamızın yıl dönümünü kutluyoruz. İstanbul’dan yola çıkmamızın üzerinden 1 yıl geçti. Arada ufak tefek işler için yaptığımız toplam 1-1,5 aylık kısa ziyaretleri saymazsak tüm zamanımızı karavan ile gezerek geçirdik. Bir çok insan için korkutucu olan küçük bir alanda ne yapacağım korkusunun yersiz olduğunu, esas alanın penceremizin ötesi olduğunu gördük. Büyük şehrin karmaşasından uzakta, sakin ve huzurlu insanlarla bizde huzuru bulduk. Karavanda yaşamak, kişisel ihtiyaçlar ve buna uygun çözümlerin bulunması ile, zaman içinde şekilleniyor. Bize kendi deneyimlerini aktaran karavancı dostlarımız, bu arayışımızın daha kısa ve güvenli olmasını sağladılar.

Hayatımıza dokunan ve bizim hayatlarına dokunduğumuz herkese sevgiler…..

 

1. Yılın kısa özeti

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8 yorum

 1. Yazdiginiz yorumlari okuyunca içim acildi. Bizim gibi insanlara çok buyuk bir manada rehberlik ettiniz hayatin karavanin içinde olmadigini . gezdiginiz bizlere paylastiginiz anilarinizi takip ettik sizleri mutlu ilk yilinizda tebrik ediyorum nice senelere yolunuz acik olsun sevgiler saygilar

  1. Siz imalata başladınız, karavan yaşamına geçmenize az kaldı. Artık yeni yerler için sizden de rehberlik bekliyoruz.
   Sevgiler

 2. Tunç bey, Yıldönümüz kutlu olsun. İmalat aşamasından şu ana kadar ki paylaşımlarınızı çok severek okudum ve inan benim için çok güzel bir ilham kaynağı ve rehber oldu. Kısmetse önümüzdeki sonbahar’a bende çocuklarımla daha güzel ve doğal bir çevrede beraber olabilmek için inşallah kendi camper projeme start vereceğim. Yolunuz açık olsun.

  1. Başka insanlara da karavan yaşamı için cesaret verebildiysek ne mutlu bize. Karar verdiyseniz yolu yarılamışsınız demektir.
   Hayallerinizin en kısa sürede gerçekleşmesi dileğiyle
   Sevgiler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir